Bilinen 10 bin yıllık tarihe sahip, 16 imparatorluk ve devlet kurmuş olan, Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı, siyonizmin tetikçisi ABD’nin 1950’li yıllardan beri NATO çatısı altında ordumuzun içine sızarak 1960 ve 1980 askeri darbelerini gerçekleştirdiği herkesin malumudur.

Buna ilaveten FETÖ, PKK ve buna benzer hain terör örğütlerini kurmuş, 2 Ekim 1992’de NATO tatbikatı sırasında Saratoga Uçak Gemisi’nden atılan füzelerle savaş gemimiz Muavenet batırılmış ve bu olayın bir hata olduğunu ifade ederek, ABD milletimizle dalga geçmiş.

4 Temmuz 2003 tarihinde müttefik dost kuvvet olarak geldikleri Kuzey Irak’daki askeri birliğimizde kalleşçe, askerlerimizi esir alarak başlarına çuval geçirip başta PKK olmak üzere dünyadaki tüm Türkiye düşmanlarına ‘Türkiye’den korkmayın’ mesajı vermek için ülkemizi küçük düşürdüğünü unutmadık.

Ancak  milletimiz 15 Temmuz 2016’daki kalkışmada siyonistlere ‘YETER!’ diyerek düşmanlarımızı akamete uğrattı. Buna karşılık olarak ABD,  FED, IMF ve Uluslararası Kredi Derecelendirme kuruluşlarıyla ülkemize karşı ekonomik savaşı artık açıktan yaparken,bir yandan da hadsiz ve küstah açıklamalarla Türkiye üzerinde baskı kurmaya çalıştığının milletimiz farkındadır. Tüm bunlar yetmezmişçesine Türkiye Cumhuriyeti’nin iki bakanına yaptırım kararı alması. Bu da yetmemiş gibi sayın Cumhurbaşkanı’nın açıklamalarında görüldüğü üzere devletimizi açıktan tehdit etmesi Amerika’nın düşman ülke ilan edilmesi için yeterlidir.

Siyonizmin tetikçisi ABD bilmelidir ki; Bu millet binlerce yıldır ateşte kavrulup suda dövülmüş ve Kurtuluş Savaşı’yla tamamıyla çelikleşmiştir.

Köleleştiremediği yetmiş milyon Kızılderili’yi dörtyüz yılda katledip üstüne kurduğu sözde medeniyetle, milyonlarcasını katledip hala köle muamelesi yaptığı Afrikalılarla, kendine uşak yaptığı Arap yönetici ve sesi çıkmayan Araplarla, biz asil Türkleri karıştıran, dünyanın başına bela olan ABD’nin baskılarına, tehditlerine boyun eğmek bir yana, gerekli karşılığı vermek üzere hazırız.

Vatanını Sevenler Federasyonu olarak Sayın Cumhurbaşkanımızdan talebimiz;

1-Siyonizmin tetikçisi ABD’nin baskılarına ASLA taviz vermeden mukabiliyet ilkesi doğrultusunda, yapılanlara karşılık ABD Savunma ve Adalet Bakanlarına ilaveten esas fitnenin başı olan ABD Başkanı Trump’a da yaptırım uygulanması,

2-Akabinde Türkiye’de bulunan tüm ABD üslerinin kapatılması,

3- Gerekiyorsa ABD ile diplomatik ilişkilerin kesilmesi,

4-Yurdumuzun Kara, Hava ve Deniz sahalarının ABD ve taraftarlarına kapatılmasıdır.

Ülkemizin krizden çıkabilmesi için önerilerimiz;

1-Öncelikle devletimizin tasarruf tedbirleri alacağına, halkımızın da devletimizi takip edeceğine inandığımızın bilinmesini isteriz.

2-Türk devletleri başta olmak üzere dost ülkelerle milli para kullanılmasına geçilmesidir.

İsteklerimizin vatanını seven tüm halkımızın ortak isteği olduğu bilinmelidir.

Vatanını Sevenler Federasyonu olarak TBMM’den isteğimiz Trump’ın Dünya Barışının Provokatörü, PKK-PYD, DAEŞ ve diğer tüm terör örgütlerinin Genel Koordinatörü, günümüzün Baş Faşisti başta Gazze’deki Filistin halkı olmak üzere Ortadoğu coğrafyasındaki bütün halkların İnsan Kıyımcısı olduğu yönünde karar çıkartılmasıdır.

YAŞASIN TÜM VATANINI SEVENLER

Vatanını Sevenler Fedarasyonu

Genel Sekreter                                                           Genel Başkan

Selahattin Mumcuoğlu                                              Mehmet Yılmaz

 

Yukarı Kaydır