1. Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı

Vatanını Sevenler Federasyonu, Genel Başkan ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz başkanlığında, Genel Sekreter Selahattin Mumcuoğlu, Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Prof.Dr. M.Fatih Çam, Teşkilat Başkanı Kamil Gündüz, Basın ve Dış İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Oğuz Yılmaz, Ege Bölgesinden Sorumlu Başkan Yardımcısı F.Serdar Tüzün ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Abdurrahman Kızıl‘ın katılımlarıyla Ankara’da federasyon genel merkezinde toplandı.

Bir dakikalık Atatürk ve şehitlerimiz için saygı duruşunda bulunulduktan sonra İstiklal Marşı’nın okunmasıyla Genel Başkan Mehmet Yılmaz toplantıyı başlattı.

Teşkilatlanma yapısı düzenlemesi ve il temsilciliklerinin arttırılması kararları ile birlikte federasyon teşkilatına bir AR-GE biriminin oluşturulması kabul edildi.

2 Eylül’de İzmir, Çeşme Amfi Tiyatro’da yapılacak Toplu Sünnet Etkinliğinin detayları, sosyal ve toplumsal projeler üzerine konuşuldu ve federasyon adına dijital ve baskı ortamında bir dergi çıkartılması kararlaştırıldı.

Vatanımıza ve Türk halkının her kesimine faydalı her türlü projenin üretilmesi ve üzerinde çalışılarak hayata geçirilmesinin önemi vurgulanarak gelecek toplantının 1 Eylül 2018’de İzmir Temsilciliği’nde yapılması uygun görüldü.

Genel Başkan Mehmet Yılmaz toplantının verimli geçtiği düşüncesini belirterek, tüm federasyonumuza çalışmalarında kolaylıklar dileyerek toplantıyı kapattı.

Toplantıdan fotoğraflar:

1. Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı 1. Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı 1. Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı

1. Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı 1. Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı1. Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı 1. Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı

1. Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı 1. Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı

1. Yönetim Kurulu Toplantısı yapıldı

Takip edin: