Vatanını Sevenler Federasyonu'ndan Toplu Sünnet Şöleni

Vatanını Sevenler Federasyonu “ Bir Çocuk da Sen Sevindir “ sloganıyla Çeşme Açık Hava Tiyatrosu’nda 100 çocuğun sünnet edildiği dev bir sünnet şöleni gerçekleştirdi.
Vatanını Sevenler Federasyonu'ndan Toplu Sünnet Şöleni
Vatanını Sevenler Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Yılmaz, Genel Sekreter Selahattin Mumcuoğlu, Denetim ve Disiplin Kurulu Başkanı Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Erdoğan, Eğitim Koordinatörü Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Fatih Çam, Avrupa’dan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Beköz, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Kamil Gündüz, Basından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Yılmaz, Ege Bölgesi’nden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Serdar Tüzün, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Abdurrahman Kızıl ve diğer İl ve ilçe Temsilcileri’nin de katıldığı şölende çocuklarımızın bu anlamlı ve değerli anlarının mutluluğunu paylaşarak adeta gurur tablosu oluşturdular.
Vatanını Sevenler Federasyonu'ndan Toplu Sünnet Şöleni
Kur’an Tilavetiyle başlayan sünnet şöleni Tepecik Senfoni Orkestrasının konseriyle devam etti. Konserin ortalarında bu şölene katkıda bulunan Tepecik Senfoni Orkestrasına, İZOTAŞ ‘a Yemek organizasyonu Mehmet Tuka’ya, Acar Organizasyonuna, Narçiçeği Unlu Mamüller’i Alaçatı’ya, Kanal Ege’ye ve Algida’ya Genel Başkan Mehmet Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından plaket verildi. Çocuklar ve aileleri için gece geç saatlere kadar Tepecik Senfoni Orkestrası eşliğinde eğlence devam etti.

Genel Başkan Mehmet Yılmaz, gazetemize yaptığı açıklamada,” Kamu yararına olan toplumu birleştirici bu organizasyonumuza mülki amirlerimizin belediyelerimizin katılım ve katkı sağlamaması, ilgi göstermemesi ayrıca zengin ve meşhur olan kişilerin düğünlerini sayfa sayfa haber yapan basın ve ajanslarımızın 100 çocuğun toplu sünnet şölenini ciddiye almaması bizleri çok üzmüş olsa da “Kıymetli gönüllerin sevgi dolu yüreklerin bir araya toplandığı federasyonumuz geleceğe ışık olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir. Bir sonraki etkinliğimiz önümüzdeki ay içerisinde Diyarbakır’da olacaktır” dedi. Ayrıca federasyonumuzun başta Ege Bölge Temsilcisi Serdar Tüzün ve Çeşme İlçe Başkanımız Birnur Esen’in ve tüm Ege teşkilatımızın bu organizasyon için çok çalıştıklarını çok emek verdiklerini belirtti.

Takip edin: