Dört yıl önce bugün TSK’ya sızan emperyalist sömürgecilerin cemaatçi ajanları ve devşirmeleri devletimizi işgale kalkmış, milletine bağlı Atatürkçü TSK mensupları ve Rizelisinden Diyarbakırlısına, Edirnelisinden Erzurumlusuna, Antalyalısından Samsunsunlusuna, Trabzonlusundan Vanlısına büyük TÜRK Milletinin dik duruşu sayesinde kirli emellerine ulaşamamıştır.

O gün hiç düşünmeden ülkesi, milleti için hayatlarını veren başta Ömer Halisdemir olmak üzere tüm Şehitlerimizin önünde saygıyla ve minnetle eğiliyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Milletimizin zihnindeki kuşkuların giderilmesi ve böyle bir şeyin tekrar yaşanmaması, için bu olanların neden nasıl niçinleriyle, tüm çıplaklığıyla aydınlığa kavuşturulup, halkımızın bilinçlendirilip, devletimizin tüm kurumları ile buna göre önlemler almasının Devletimizin bekasi için hayatı önemde olduğu Milletimizin ortak kanaatıdır.

Atatürk’ün dediği gibi, “Bir toplum sımsıkı birbirine bağlı olduğu zaman o toplumu dünyada yenebilecek hiçbir güç yoktur.”

Vatanını Sevenler Federasyonu olarak VARLIĞIMIZIN BİRLİĞİMİZE bağlı olduğuna inaniyor Acilen TÜRK birliğinin kurulmasının Türk’lüğün olmazsa olmazıdır diyoruz.

Vatanını Sevenler Federasyonu

Adına

Genel Başkan

Mehmet YILMAZ

Yukarı Kaydır